Wirtualny doradca na Twojej stronie

gru 19, 2006 Blog

Jej imię nie ma określonego semantycznego znaczenia. Dla jej twórców Inguaris oznacza jednak połączenie starego z nowym, pierwiastka ziemskiego z kosmicznym. Inguaris to jedna z najbardziej zaawansowanych technologii typu chatbot (chatterbot), której głównym zadaniem jest stworzenie wrażenia płynnej konwersacji.

Jej twórcy postanowili pójść o krok dalej i jeszcze szerzej promować swoje rozwiązania. Po kolejnych udoskonaleniach systemu stworzyli Inguaris.

Podejmujemy rękawice i mierzymy się z tym zagadnieniem podwójnie zmotywowani – mówi jej twórca Nicholas Piotrowski – Inguaris ma być naszym najważniejszym wirtualnym dzieckiem. W projekt ten angażuję się wyjątkowo mocno – dodaje. Inguaris jest idealnym narzędziem dla firmowych witryn i portali korporacyjnych. Sprawdza się jako wirtualny doradca, może też wspomóc pomoc techniczną.

Inguaris

Inguaris – sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, systemy ekspertowe. Zajmujemy się praktycznym wykorzystaniem AI w e-commerce, finansach, wsparciu marketingu i wielu innych dziedzinach.