Raport Forrester Research: EY wskazany jako lider globalnych usług z zakresu cyberbezpieczeństwa

Blog, Cyberbezpieczeństwo lis 24, 2021

Najnowsza edycja rankingu przygotowywanego przez niezależną firmę badawczą, Forrester Research, wskazała EY w gronie liderów globalnych usługach z zakresu cyberbezpieczeństwa.

Ranking pokazuje wynik analizy 12 najważniejszych, światowych dostawców usług z zakresu cyberbezpieczeństwa. Firmy, wśród których znalazł się EY, są poddane ocenie opartej na 21 kryteriach obejmujących takie obszary jak – jakość przygotowywanych ofert, strategię czy pozycjonowanie na rynku.

W opinii autorów rankingu EY wykazał, że „posiada umiejętność łączenia realizacji złożonych działań w międzynarodowym środowisku, dla klientów zmagających się z wyzwaniami stawianymi jednocześnie przez dziesiątki organów nadzorczych. Podejście strategiczne, doświadczenie w pracy na wielopoziomowych projektach oraz gotowość do oferowania kreatywnych rozwiązań to kluczowe, mocne strony zespołu EY.”

EY otrzymał najwyższą ocenę w kategoriach – zgodności z oczekiwaniami Dyrektorów ds. Bezpieczeństwa Informacji po stronie klientów i zaangażowanie na poziomie realizacji działań oraz obszarach związanych z podejściem rynkowym.

Nagroda potwierdza umiejętności specjalistów EY doceniane na poziomie globalnym. Również w odniesieniu do specjalistów z Polski, którzy realizują zaawansowane projekty nie tylko na terenie naszego kraju, lecz także poza jego granicami. Nasi eksperci, korzystając ze swojej unikalnej wiedzy oraz doświadczenia, potrafią dostosować działania do realnych potrzeb klientów. Ma to szczególne znaczenie, w takich branżach jak cyberbezpieczeństwo, którego wpływ ogromnie wzrósł w czasie pandemii – mówi Kazimierz Klonecki, Partner EY, Lider Zespołu Zarządzania Ryzykiem Informatycznym.

Link do pełnej wersji raportu Forrester Wave™: Global Cybersecurity Consulting, Q4 2021.

Więcej na temat obszarów wsparcia EY w zakresie cyberbezpieczeństwa.

O firmie EY

Celem działalności EY jest budowanie lepiej funkcjonującego świata – poprzez wspieranie klientów, pracowników i społeczeństwa w tworzeniu trwałych wartości – oraz budowanie zaufania na rynkach kapitałowych.

Wspomagane przez dane i technologię, zróżnicowane zespoły EY działające w ponad 150 krajach, zapewniają zaufanie dzięki usługom audytorskim oraz wspierają klientów w rozwoju, transformacji biznesowej i działalności operacyjnej.

Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

EY w Polsce to ponad 5000 specjalistów pracujących w 7 miastach: w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu oraz w Centrum Usług Wspólnych EY.

Działając na polskim rynku co roku EY doradza tysiącom firm, zarówno małym i średnim przedsiębiorstwom, jak i największym firmom. Tworzy unikatowe analizy, dzieli się wiedzą, integruje środowisko przedsiębiorców oraz angażuje się społecznie. Działająca od ponad 20 lat Fundacja EY wspiera rozwój i edukację dzieci oraz młodzieży z rodzin zastępczych, zwiększając ich szanse na dobrą przyszłość, a także pomaga opiekunom zastępczym w ich codziennej pracy. Każdego roku Fundacja EY realizuje około 20 projektów pomocowych, wspierając w ten sposób ponad 1300 rodzin zastępczych.

EY Polska od 2003 roku prowadzi polską edycję międzynarodowego konkursu EY Przedsiębiorca Roku, której zwycięzcy reprezentują Polskę w międzynarodowym finale World Entrepreneur of the Year organizowanym co roku w Monte Carlo. To jedyna tej rangi, międzynarodowa inicjatywa promująca najlepszych przedsiębiorców.

EY Polska jest sygnatariuszem Karty Różnorodności i pracodawcą równych szans. Realizuje wewnętrzny program „Poziom wyżej bez barier”, aktywnie wspierający osoby z niepełnosprawnościami na rynku pracy. EY był w Polsce wielokrotnie wyróżniany tytułem „Pracodawca Roku®” w rankingu prowadzonym przez międzynarodową organizację studencką AIESEC. EY jest również laureatem w rankingach Great Place to Work oraz Idealny Pracodawca według Uniwersum.

Źródło: EY.

Inguaris

Inguaris – sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, systemy ekspertowe. Zajmujemy się praktycznym wykorzystaniem AI w e-commerce, finansach, wsparciu marketingu i wielu innych dziedzinach.