Inguaris na Computerworld 2007

lis 16, 2007 Blog
Inguaris na Computerworld 2007

Wspólnie z firmą Kapsch pokazaliśmy naszą technologię na Computerworld 2007. Zaprezentowaliśmy Wirtualnego Konsultanta Anię jako Wirtualnego Urzędnika.

Wykorzystanie nowoczesnych technologii przez administrację publiczną nie ogranicza się wyłącznie do sfery telekomunikacji. Upowszechnienie dostępu do internetu to tylko element strategii informatyzacji. Celem jest zdalna, elektronczna obsługa obywateli przez urzędy administracji publicznej.

Podobnie jak w biznesie, obsługa obywateli-klientów przez urzędy powinna być optymalizowana, a związane z nią koszty ograniczane. Także w tym obszarze wsparcia dostarczamy nowoczesne technologie. Jedną z nich jest Wirtualny Urzędnik, opracowana przez firmę GM Kontakt z wykorzystaniem technologii firmy Sztuczna Inteligencja Sp. z o.o. i oferowana przez firmę Kapsch technologia pozwalająca na automatyzowanie obsługi typowych zadań realizowanych przez urzędników w kontaktach z obywatelami.

Wykorzystujące mechanizmy sztucznej inteligencji oprogramowanie (działające na stronie internetowej lub w kisoku multimedialnym ) pozwala na prowadzenie z obywatelami dialogu w konwencji swobodnej, naturalnej rozmowy tekstowej w języku polskim.

Wirtualny urzędnik może nie tylko dostarczać obywatelom podstawowych informacji, których poszukują na stronach internetowych urzędów, ale także przyjmować wnioski, podania oraz podpowiadać jak należy je poprawnie wypełnić. Co ważne, Wirtualny urzędnik nigdy się nie denerwuje, nigdy nie ma przerwy na kawę czy lunch i nigdy się nie męczy. W przeciwieństwie do ludzi, pracuje tak samo efektywnie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Inguaris

Inguaris – sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, systemy ekspertowe. Zajmujemy się praktycznym wykorzystaniem AI w e-commerce, finansach, wsparciu marketingu i wielu innych dziedzinach.