PORTFOLIO     Blog Inguaris  
BOT INGUARIS


NEWSLETTER

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o Inguaris podaj swoje imię oraz email:NEWS
Sztuczna Inteligencja a e-commerce
Firma Sztuczna Inteligencja wspomaga budowę oprogramowania sklepów internetowych (ostatnio sklep sprzedający ubranka dla dzieci ). Uczestniczyliśmy już w kilku projektach związanych z e-commerce.
 
Computerworld 2007. Kapsch. GMKontakt.

2007.11.13-14

Computerworld. Wspólnie z firmą Kapsch pokazaliśmy naszą technologię.

<img src=/templates/inguarisnew/images/html4d_29.gif border=0></a>

 
BAR Business Applications Review

2007.10

W 5 numerze dwumiesięcznika BAR Business Applications Review ukazał się portret naszego Prezesa Krzysztofa Strymińskiego.
 

PRACA FOTOMODELKA / FOTOMODEL
Poszukujemy fotomodelek / fotomodeli

Dla naszych Klientów oraz własnych produkcji, szukamy osób w różnym wieku, które posiadają zdolności aktorskie i lubią pracę z aparatem fotograficznym / kamerą. Nie wymagamy doświadczenia.  Jeżeli chcesz zostać Twarzą jednego z naszych Wirtualnych Konsultantów zgłoś się do nas.

 
Pilnie szukamy fotomodelki do Gry Komputerowej

Poszukujemy modelki / fotomodelki do gry komputerowej. Gra ma charakter lekko erotyczny - soft erotic ( nagrodą za przejście gry jest zobaczenie rozebranej modelki ). Sesja zdjęciowa odbywać się będzie wg ustalonego scenariusza - mile widziane zdolności aktorskie.

 
Portal marketingowy, PR, mlm

 Zapraszamy Państwa do odwiedzenia portalu, który zajmuje się szeroko rozumianą problematyką marketingową. Znajdziecie tam informacje dotyczące mlm, marketingu i PR. Portal marketingowy - https://www.ona24.eu/ - najpierw zajmował się tylko tematyką multi level marketing ale ze względu na spore zainteresowanie dzialalność została poszerzona. Obecnie ma ambicje stać się najważniejszym miejscem dla całej branży marketingowej w Polsce.


INGUARIS - TWÓJ WIRTUALNY KONSULTANTPrezentacja Video
Jak może wyglądać okienko rozmowy?
Jak może wyglądać okienko rozmowy?

Najprostsze okienko zawiera:
  • logo / reklamę właściciela Bota
  • wizualizację postaci (np. mężczyznę / kobietę )
  • pole przeznaczone na wypowiedź Bota
  • okienko dialogowe, służące do wprowadzania zapytań / odpowiedzi rozmówcy
  • inne elementy graficzne
Image


Postać może być zarówno poważna (bank, urząd, firma),  jak i komiczna, zabawna (serwis dla dzieci, strona z dowcipami)

 
W zależności od potrzeb Klienta wirtualna postać może być wyposażona w różnego rodzaju akcesoria: teczki, telefon, produkt firmy. W odpowiednim momencie rozmowy zostanie to wykorzystane.

Image

Jeden z naszych Klientów do wizualizacji  wykorzystuje animację. Specjalnie stworzony na potrzeby projektu koń Hektor prezentuje ośrodek jazdy konnej. Realizujemy najbardziej wyszukane pomysły naszych Klientów.

 
Przykład Wizualizacji opartej o maskotkę.

Image
W tym konkretnym przykładzie rozmówca dowiaduje się w jaki sposób może otrzymać akt urodzenia dziecka w Urzędzie Miasta.
Wirtualnym Konsultantem jest maskotka urzędu.