PORTFOLIO     Blog Inguaris  
BOT INGUARIS


NEWSLETTER

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o Inguaris podaj swoje imię oraz email:NEWS
Santi  bardzo zapracowany i skuteczny chatbot

Ma na imię Santi i jest chatbotem na www.santander.pl. Od uruchomienia, w lipcu 2020 roku, przeprowadził już blisko 135 tysięcy rozmów z klientami Santander Bank Polska. 

 
Sztuczna Inteligencja a e-commerce
Firma Sztuczna Inteligencja wspomaga budowę oprogramowania sklepów internetowych (ostatnio sklep sprzedający ubranka dla dzieci ). Uczestniczyliśmy już w kilku projektach związanych z e-commerce.
 
Computerworld 2007. Kapsch. GMKontakt.

2007.11.13-14

Computerworld. Wspólnie z firmą Kapsch pokazaliśmy naszą technologię.

<img src=/templates/inguarisnew/images/html4d_29.gif border=0></a>

 

PRACA FOTOMODELKA / FOTOMODEL
Poszukujemy fotomodelek / fotomodeli

Dla naszych Klientów oraz własnych produkcji, szukamy osób w różnym wieku, które posiadają zdolności aktorskie i lubią pracę z aparatem fotograficznym / kamerą. Nie wymagamy doświadczenia.  Jeżeli chcesz zostać Twarzą jednego z naszych Wirtualnych Konsultantów zgłoś się do nas.

 
Pilnie szukamy fotomodelki do Gry Komputerowej

Poszukujemy modelki / fotomodelki do gry komputerowej. Gra ma charakter lekko erotyczny - soft erotic ( nagrodą za przejście gry jest zobaczenie rozebranej modelki ). Sesja zdjęciowa odbywać się będzie wg ustalonego scenariusza - mile widziane zdolności aktorskie.

 
Portal marketingowy, PR, mlm

 Zapraszamy Państwa do odwiedzenia portalu, który zajmuje się szeroko rozumianą problematyką marketingową. Znajdziecie tam informacje dotyczące mlm, marketingu i PR. Portal marketingowy - https://www.ona24.eu/ - najpierw zajmował się tylko tematyką multi level marketing ale ze względu na spore zainteresowanie dzialalność została poszerzona. Obecnie ma ambicje stać się najważniejszym miejscem dla całej branży marketingowej w Polsce.


INGUARIS - TWÓJ WIRTUALNY KONSULTANTPrezentacja Video
Santi  bardzo zapracowany i skuteczny chatbot

Ma na imię Santi i jest chatbotem na www.santander.pl. Od uruchomienia, w lipcu 2020 roku, przeprowadził już blisko 135 tysięcy rozmów z klientami Santander Bank Polska. 

Od momentu umieszczenia chatbota Santi na stronie internetowej Santander Bank Polska odpowiedział on na ponad 341 tysięcy pytań, statystycznie ponad 934 każdego dnia pracy. Rozmawiał z klientami blisko 135 tysięcy razy, a średni czas rozmowy to 1 minuta i 35 sekund.

Klienci rozmawiają z Santim najczęściej między godziną 12:00 a 16:00, choć jest on dostępny całą dobę. Odpowiada na pytania szybko i wyczerpująco – tylko 1% rozmów jest kontynuowanych na czacie z doradcą lub przez połączenie wideo.

„Od uruchomienia chatbot Santi dostępny jest na portalu santander.pl na 35 podstronach. Nasi klienci najwięcej pytań zadają w zakładce „Pomoc i kontakt”. 97% odpowiedzi udzielonych przez Santiego odnosiło się do pytań o produkty i usługi bankowe, a 3% do luźnych pytań na przykład o pogodę czy samopoczucie. Nasi klienci chętnie korzystają z jego pomocy i wysoko oceniają satysfakcję z udzielonych odpowiedzi.” – mówi Joanna Wcisło, dyrektor Multikanałowego Centrum Komunikacji Santander Bank Polska.

Santi ma wyjątkowo podzielną uwagę, do tej pory zdarzyło mu się rozmawiać równocześnie z 15 klientami. Najczęściej poruszanymi tematami w rozmowie z Santim są: logowanie do bankowości internetowej oraz mobilnej, oferta Konta Jakie Chcę i przelewy. Santi udziela informacji klientom indywidualnym. Ma bardzo dużą wiedzę na temat BLIKA, oferty kont osobistych (w tym dla dziecka i seniora), sposobów otwierania kont, płatności mobilnych oraz bankowości internetowej i mobilnej. Dobrze radzi sobie również w obsłudze posprzedażowej i na przykład w łatwy sposób pomaga klientom aktywować kartę.

Jak powstał Santi?

Santi jest wyjątkowym chatbotem, który powstał w oparciu o współczesne rozwiązania, optymalizujące czas i wysoką jakość wdrożenia. Do nauki bota wystarczą 2 lub 3 przykładowe pytania i treść odpowiedzi. Konfiguracja rozwiązania polega na wyborze najważniejszych zagadnień, o które najczęściej pytają użytkownicy - zagadnienia te stanowią około 20% całej bazy wiedzy. Pozostałe zagadnienia są poddawane procesowi uczenia opartego o inną technologię. Takie podejście pozwala na ograniczenie nawet o 80% pracy związanej z konfiguracją chatbota, przy jednoczesnym zachowaniu jak najwyższego poziomu jakości udzielanych odpowiedzi.