PORTFOLIO     Blog Inguaris  
BOT INGUARIS


NEWSLETTER

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o Inguaris podaj swoje imię oraz email:NEWS
Sztuczna Inteligencja a e-commerce
Firma Sztuczna Inteligencja wspomaga budowę oprogramowania sklepów internetowych (ostatnio sklep sprzedający ubranka dla dzieci ). Uczestniczyliśmy już w kilku projektach związanych z e-commerce.
 
Computerworld 2007. Kapsch. GMKontakt.

2007.11.13-14

Computerworld. Wspólnie z firmą Kapsch pokazaliśmy naszą technologię.

<img src=/templates/inguarisnew/images/html4d_29.gif border=0></a>

 
BAR Business Applications Review

2007.10

W 5 numerze dwumiesięcznika BAR Business Applications Review ukazał się portret naszego Prezesa Krzysztofa Strymińskiego.
 
Wszystkie informacje

PRACA FOTOMODELKA / FOTOMODEL
Ciekawe Twarze
JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Najnowsze zgłoszenia modeli i modelek

INGUARIS - TWÓJ WIRTUALNY KONSULTANTPrezentacja Video
Computerworld 2007. Kapsch. GMKontakt.

2007.11.13-14

Computerworld. Wspólnie z firmą Kapsch pokazaliśmy naszą technologię.

Image

Image Image Image

Zaprezentowaliśmy Wirtualnego Konsultanta Anię jako Wirtualnego Urzędnika.

Wykorzystanie nowoczesnych technologii przez administrację publiczną nie ogranicza się wyłącznie do sfery telekomunikacji. Upowszechnienie dostępu do internetu to tylko element strategii informatyzacji. Celem jest zdalna, elektronczna obsługa obywateli przez urzędy administracji publicznej. 

 

Podobnie jak w biznesie, obsługa obywateli-klientów przez urzędy powinna być optymalizowana, a związane z nią koszty ograniczane. Także w tym obszarze wsparcia dostarczamy nowoczesne technologie. Jedną z nich  jest Wirtualny Urzędnik, opracowana przez firmę GM Kontakt z wykorzystaniem technologii firmy Sztuczna Inteligencja Sp. z o.o. i oferowana przez firmę Kapsch technologia pozwalająca na automatyzowanie obsługi typowych zadań realizowanych przez urzędników w kontaktach z obywatelami.

 

 Wykorzystujące mechanizmy sztucznej inteligencji oprogramowanie (działające na stronie internetowej lub w kisoku multimedialnym ) pozwala na prowadzenie z obywatelami dialogu w konwencji swobodnej, naturalnej rozmowy tekstowej w języku polskim.

 

Wirtualny urzędnik może nie tylko  dostarczać obywatelom podstawowych informacji, których poszukują na stronach internetowych urzędów, ale także przyjmować wnioski, podania oraz podpowiadać jak należy je poprawnie wypełnić. Co ważne, Wirtualny urzędnik nigdy się nie denerwuje, nigdy nie ma przerwy na kawę czy lunch i nigdy się nie męczy. W przeciwieństwie do ludzi, pracuje tak samo efektywnie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

 

WYBRANE MODELKI/MODELE Z NASZEJ BAZY
Modelka Monika 4

Modelka Monika4
wzrost 154 cm
waga 43kg
biust 83
talia 60cm
biodra 79cm
nr buta 35/36
rozmiar ubrania:34,36
dyspozycyjność: fotografia reklamowa, akcje promocyjne, moda i bielizna, topless, nagość zakryta

<img src=/templates/inguarisnew/images/html4d_29.gif border=0></a>
 
Modelka Karolina 2

Modelka Karolina2

Wiek: 21
Wzrost: 178
Biust: 86
Talia: 69
Biodra: 87
Waga: 70
Numer buta:40
Rozmiar: 38
dyspozycyjność: fotografia reklamowa, akcje promocyjne, moda

<img src=/templates/inguarisnew/images/html4d_29.gif border=0></a>
 
Uwaga

Zdjęcia zamieszczone w sekcji Twarze oraz "WYBRANE MODELKI/MODELE Z NASZEJ BAZY" nie są własnością firmy Sztuczna Inteligencja Sp. z o.o. Zdjęcia zostały dostarczone nam przez modelkę/modela i osoby wyraziły zgodę na publikację wizerunku na stronie internetowej. Dla potrzeb publikacji zdjęcia są zmniejszone lub zmieniane, dopasowywane itp. Jeżeli właściciele praw autorskich uważa, że jego dobro zostało w jakikolwiek sposób naruszone poprzez publikację w/w zdjęć prosimy o kontakt. Firma umieszcza zgłoszenia w dobrej wierze. Ta część witryny przeznaczona jest dla agencji modelek, modelek, modeli, hostess, fotomodelek, firm reklamowych a przede wszystkim klientów firmy Sztuczna Inteligencja. Nasze modelki / modele pochodzą z róznych stron Polski (i nie tylko) a w szczególności z takich miast jak: WARSZAWA, POZNAŃ, KRAKÓW, SZCZECIN, WROCŁAW, GDAŃSK, KATOWICE, BYDGOSZCZ.