PORTFOLIO     Blog Inguaris  
BOT INGUARIS


NEWSLETTER

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o Inguaris podaj swoje imię oraz email:NEWS
Santi  bardzo zapracowany i skuteczny chatbot

Ma na imię Santi i jest chatbotem na www.santander.pl. Od uruchomienia, w lipcu 2020 roku, przeprowadził już blisko 135 tysięcy rozmów z klientami Santander Bank Polska. 

 
Sztuczna Inteligencja a e-commerce
Firma Sztuczna Inteligencja wspomaga budowę oprogramowania sklepów internetowych (ostatnio sklep sprzedający ubranka dla dzieci ). Uczestniczyliśmy już w kilku projektach związanych z e-commerce.
 
Computerworld 2007. Kapsch. GMKontakt.

2007.11.13-14

Computerworld. Wspólnie z firmą Kapsch pokazaliśmy naszą technologię.

<img src=/templates/inguarisnew/images/html4d_29.gif border=0></a>

 

PRACA FOTOMODELKA / FOTOMODEL
Poszukujemy fotomodelek / fotomodeli

Dla naszych Klientów oraz własnych produkcji, szukamy osób w różnym wieku, które posiadają zdolności aktorskie i lubią pracę z aparatem fotograficznym / kamerą. Nie wymagamy doświadczenia.  Jeżeli chcesz zostać Twarzą jednego z naszych Wirtualnych Konsultantów zgłoś się do nas.

 
Pilnie szukamy fotomodelki do Gry Komputerowej

Poszukujemy modelki / fotomodelki do gry komputerowej. Gra ma charakter lekko erotyczny - soft erotic ( nagrodą za przejście gry jest zobaczenie rozebranej modelki ). Sesja zdjęciowa odbywać się będzie wg ustalonego scenariusza - mile widziane zdolności aktorskie.

 
Portal marketingowy, PR, mlm

 Zapraszamy Państwa do odwiedzenia portalu, który zajmuje się szeroko rozumianą problematyką marketingową. Znajdziecie tam informacje dotyczące mlm, marketingu i PR. Portal marketingowy - https://www.ona24.eu/ - najpierw zajmował się tylko tematyką multi level marketing ale ze względu na spore zainteresowanie dzialalność została poszerzona. Obecnie ma ambicje stać się najważniejszym miejscem dla całej branży marketingowej w Polsce.


INGUARIS - TWÓJ WIRTUALNY KONSULTANTPrezentacja Video
Computerworld 2007. Kapsch. GMKontakt.

2007.11.13-14

Computerworld. Wspólnie z firmą Kapsch pokazaliśmy naszą technologię.

Image

Image Image Image

Zaprezentowaliśmy Wirtualnego Konsultanta Anię jako Wirtualnego Urzędnika.

Wykorzystanie nowoczesnych technologii przez administrację publiczną nie ogranicza się wyłącznie do sfery telekomunikacji. Upowszechnienie dostępu do internetu to tylko element strategii informatyzacji. Celem jest zdalna, elektronczna obsługa obywateli przez urzędy administracji publicznej. 

 

Podobnie jak w biznesie, obsługa obywateli-klientów przez urzędy powinna być optymalizowana, a związane z nią koszty ograniczane. Także w tym obszarze wsparcia dostarczamy nowoczesne technologie. Jedną z nich  jest Wirtualny Urzędnik, opracowana przez firmę GM Kontakt z wykorzystaniem technologii firmy Sztuczna Inteligencja Sp. z o.o. i oferowana przez firmę Kapsch technologia pozwalająca na automatyzowanie obsługi typowych zadań realizowanych przez urzędników w kontaktach z obywatelami.

 

 Wykorzystujące mechanizmy sztucznej inteligencji oprogramowanie (działające na stronie internetowej lub w kisoku multimedialnym ) pozwala na prowadzenie z obywatelami dialogu w konwencji swobodnej, naturalnej rozmowy tekstowej w języku polskim.

 

Wirtualny urzędnik może nie tylko  dostarczać obywatelom podstawowych informacji, których poszukują na stronach internetowych urzędów, ale także przyjmować wnioski, podania oraz podpowiadać jak należy je poprawnie wypełnić. Co ważne, Wirtualny urzędnik nigdy się nie denerwuje, nigdy nie ma przerwy na kawę czy lunch i nigdy się nie męczy. W przeciwieństwie do ludzi, pracuje tak samo efektywnie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.